Ubrania ślubne – na co warto zwracać uwagę podczas ich wyboru?

Ubrania ślubne – na co warto zwracać uwagę podczas ich wyboru?

Ocena: brak
Głosów: 0

Wybór sukni ślubnej to nie lada wyzwanie, szczególnie że należy to zrobić jak najwcześniej, jak to możliwe. Wybieranie jej na ostatnią chwilę nie jest dobrym pomysłem, ponieważ być może potrzebne będą poprawki, które tylko dodatkowo Cię zestresują. Daj sobie czas, jednak pamiętaj, aby Twoja decyzja nie była ciągle odwlekana. O czym musisz wiedzieć, aby ten proces przebiegł szybciej?

Jaki kolor i krój sukni ślubnej wybrać?

Kolorów oraz fasonów w salonach z sukniami ślubnymi jest dużo. Niełatwo jest w związku z tym odnaleźć elegancką, a zarazem komfortową i dobrze układającą się suknię. Kolor nie musi być jedynie biały, coraz częściej odchodzi się od szablonowego podejścia w tej kwestii. Aktualnie modne kolory to też toffi, lekka szarość i śmietankowy oraz delikatny róż. Tak naprawdę, to wszystko zależy od tego, w czym panna młoda będzie czuła się najlepiej.

Zasadniczo przyjmuje się cztery kolory odcieni bieli. Czysta biel, która na ciemniej karnacji wygląda najlepiej. Biel jedwab – lekki kolor, przeważnie wybierany i kość słoniowa – wpadająca w odcień żółtego. Pojawia się dodatkowo kolor szampana, jaki wpada w odcień różu. Tak faktycznie ile kolorów, tyle pomysłów na suknię ślubną. Co do kroju, panna młoda musi go dostosować do swojej sylwetki.

Dodatki i welon – które będą współgrać z wybraną suknią? 

Welon, ale jaki wybrać? Skoro wzorów oraz modeli jest tak dużo? Z pewnością zróbmy to wtedy, kiedy już mamy wybraną sukienkę. Natomiast krój nie powinien różnić się od jej stylu – sukienka z odsłoniętymi plecami źle będzie wyglądać z długim welonem. W tej wersji pasowałby welon krótszy bądź tylko delikatna dekoracja do włosów.

Welon krótki można przewidzieć do włosów krótkich albo upiętych w kok. Długi natomiast w największym stopniu może być dodatkiem do sukienki prostej albo typu rybka. Popularne są również wianki kwiatowe. Panie w wielu przypadkach życzą sobie, ażeby były wykonane z takich samych żywych kwiatów, co bukiet ślubny. Taki wzór wianka to także idealny wybór do ślubu odbywającego się w letni gorący dzień.

Jaka powinna być sukienka ślubna w tym niezwykłym dniu?

Suknia ślubna musi być wyjątkowa i odzwierciedlać Twój charakter. To, że pięknie wygląda na wieszaku, to nie wszystko. Musisz czuć się w niej jak milion dolarów. Warto pamiętać także o wygodzie i nie spychać jej na drugi plan. Przyjęło się, że doskonały wygląd jest najważniejszy, lecz na pewno nie chcesz, aby piękne wspomnienia przytłoczone zostały przez drapiący szew. Weź pod uwagę te wskazówki i powodzenia!

Tagi
Komentarze
Wszystkich: 1
Dalia Borowska

Na pewno trzeba brać pod uwagę to aby czuć się komfortowo.

Oceń komentarz:
  • 0
  • 0
Dodaj komentarz
Inne artykuły autora
Pogrzeby Ziębice – fachowa pomoc w trudnych chwilach
Komentarze: 0
Ocena: 5.00
Jak wybrać najlepszą kancelarię prawną?
Komentarze: 1
Ocena: brak
Wybór sukni ślubnej to nie lada wyzwanie, szczególnie że należy to zrobić jak najwcześniej, jak to możliwe. Wybieranie jej na ostatnią chwilę nie jest dobrym pomysłem, ponieważ być może potrzebne będą poprawki, które tylko dodatkowo Cię zestresują. Daj sobie czas, jednak pamiętaj, aby Twoja decyzja nie była ciągle odwlekana. O czym musisz wiedzieć, aby ten proces przebiegł szybciej?Jaki kolor i krój sukni ślubnej wybrać?Kolorów oraz fasonów w salonach z sukniami ślubnymi jest dużo. Niełatwo jest w związku z tym odnaleźć elegancką, a zarazem komfortową i dobrze układającą się suknię. Kolor nie musi być jedynie biały, coraz częściej odchodzi się od szablonowego podejścia w tej kwestii. Aktualnie modne kolory to też toffi, lekka szarość i śmietankowy oraz delikatny róż. Tak naprawdę, to wszystko zależy od tego, w czym panna młoda będzie czuła się najlepiej.Zasadniczo przyjmuje się cztery kolory odcieni bieli. Czysta biel, k...