Jak samodzielnie stworzyć dobry manicure hybrydowy?

Jak samodzielnie stworzyć dobry manicure hybrydowy?

Ocena: brak
Głosów: 0

Każda kobieta lubi czuć się dobrze ze sobą. Dłonie są widoczne dla każdego, dlatego warto zainteresować się manicure hybrydowym. Nie dosyć, że wygląda perfekcyjnie, to jeszcze utrzymuje się na paznokciach przez długie tygodnie. Czy nie warto nauczyć się go, chociażby z racji tego, że jest wytrzymały? Odpowiedziałaś tak! W takim razie z nami dowiesz się jakie narzędzia i kosmetyki potrzebujesz, żeby wykonać go w domu.

Skromne zakupy przed zrobieniem paznokci 

Aby wykonać manicure hybrydowy, potrzebujesz zaopatrzyć się w parę niezbędnych narzędzi. Nie jest to duża inwestycja, a z całą pewnością się opłaca. Przede wszystkim powinnaś zakupić lampę UV. Możesz wybierać spośród małych, przenośnych lamp, jak również większych i profesjonalnych. Istotne jest, abyś na początku posiadała chociaż jedną. Prócz tego potrzebne Ci będą lakiery hybrydowe. Z początku wybierz kilka swoich ukochanych kolorów, w których czujesz się najlepiej i z jakich będziesz zazwyczaj korzystać. Fundamentalnym elementem manicure hybrydowego są baza, a także top. To dzięki nim hybrydy są prawidłowo utwardzone oraz trzymają się na paznokciach dłużej niż zwykłe lakiery. Przy zakupie topu możesz zdecydować się na opcję z połyskiem, bądź matową, zależnie od tego, w której czujesz się lepiej. Nie zapomnij także o zakupie acetonu oraz cleanera (odtłuszczacza), które służą do klarowania paznokci oraz znajdujących się na nich substancji. Wszystkie te rzeczy zdołasz nabyć osobno bądź w zestawie, zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych.

Jak wykonać manicure hybrydowy? 

Gdy masz już wszelkie niezbędne zakupy, pora rozpocząć robienie manicure hybrydowe. Przed rozpoczęciem oczyść swoje paznokcie oraz wypiłuj je tak, żeby osiągnąć wybrany przez siebie kształt oraz zmatowić płytkę paznokciową. Kolejnym krokiem jest nałożenie jednej warstwy lakieru bazowego oraz włożenie paznokci pod lampę, w celu jego utwardzenia. Staraj się nanosić bazę delikatnie, by manicure nie wyszedł zbyt gruby i odstający. Potem, zależnie od tego, jaki masz lakier, nałóż jedną albo dwie powłoki koloru. Jeśli posiada on ładne krycie, wystarczy zaledwie jedna warstwa. Po nałożeniu lakieru po raz drugi użyj lampy UV. Przedostatnim etapem jest wykorzystanie topu, który utwardzi paznokcie i pozwoli uzyskać efekt połysku albo matu. Po wyjęciu paznokci spod lampy spłucz klejącą powłokę odtłuszczaczem i gotowe! Możesz cieszyć się swoim manicure hybrydowym!

Błędy popełniane podczas robienia paznokci samemu 

Jeśli chcesz uniknąć błędów związanych z manicure hybrydowym, to zobacz czego nie robić. Nie odrywaj starych paznokci żadnymi przyrządami. Nie używaj do ich usunięcia frezarki ani pilnika. Uważaj, aby nie zalewać skórek, następuje to, gdy zbyt grubo nałożysz warstwę lakieru. Gruba warstwa wpływa również na słabe utwardzenie się hybrydy, co może prowadzić do podrażnienia płytki. Lepiej nałożyć dwie, trzy cienkie warstwy aniżeli jedną grubą. Nie nakładaj hybrydy na mokre paznokcie, doprowadzi to do odpadnięcia lakieru w szybkim czasie.

Tagi
Komentarze
Wszystkich: 0

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Inne artykuły autora
Jak samodzielnie stworzyć dobry manicure hybrydowy?
Komentarze: 0
Ocena: brak
Do czego pasują szorty jeansowe?
Komentarze: 0
Ocena: brak
Każda kobieta lubi czuć się dobrze ze sobą. Dłonie są widoczne dla każdego, dlatego warto zainteresować się manicure hybrydowym. Nie dosyć, że wygląda perfekcyjnie, to jeszcze utrzymuje się na paznokciach przez długie tygodnie. Czy nie warto nauczyć się go, chociażby z racji tego, że jest wytrzymały? Odpowiedziałaś tak! W takim razie z nami dowiesz się jakie narzędzia i kosmetyki potrzebujesz, żeby wykonać go w domu.Skromne zakupy przed zrobieniem paznokci Aby wykonać manicure hybrydowy, potrzebujesz zaopatrzyć się w parę niezbędnych narzędzi. Nie jest to duża inwestycja, a z całą pewnością się opłaca. Przede wszystkim powinnaś zakupić lampę UV. Możesz wybierać spośród małych, przenośnych lamp, jak również większych i profesjonalnych. Istotne jest, abyś na początku posiadała chociaż jedną. Prócz tego potrzebne Ci będą lakiery hybrydowe. Z początku wybierz kilka swoich ukochanych kolorów, w których&nbs...